Web Sitesi Tasarımı

İzmir kadar güzel, sade, şık…

Tüm cihazlarla mükemmel uyumlu, SEO dostu, işletmenizi Google’da üst sıralara çıkaracak, kullanıcı dostu, hızlı açılan web sitesi altyapısıyla markanıza değer katıyoruz.

İNCELE
Web Sitesi Tasarımı
SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

SEO & SMM

Arama Motoru Optimizasyonu

SEO optimizasyonu yapılmamış mükemmel bir web sitesi, ıssız bir yerde kurulmuş dünyanın en büyük alışveriş merkezi gibidir…

SEO ile amaç web sitesini Google Arama Motorunda belirlenen anahtar kelimelerde daha üst sayfalara/sıralara çıkarmaktır.

İNCELE

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın güven ve bağlılık vitrini…

Sosyal Medya, markanızın vitrinidir. Sosyal medya platformlarını kullanarak hedef kitlenizin dikkatini çekip, sayfalarınızda kaliteli zaman geçirmesini sağlayabilir, markanıza güven ve bağlılık sağlayabilirsiniz.

Sosyal medya içerik üretiminizi, reklamlarınızı ve işletme pazarlama stratejinizi oluşturmanızda yardımcı oluyoruz.

İNCELE
Sosyal Medya Yönetimi
Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

İşletmenizin dış dünyadaki algısı…

Kurumsal kimlik, işletmenin dış dünyadaki algısıdır. En basit haliyle logosunda kullanılan renkler de şirketin pazardaki gücünü, duruşunu temsil eder. Pozitif algı, sağlam bir duruş için her şirketin kurumsal kimliğe ihtiyacı vardır.

Kurumsal kimlik oluştururken dijital bir çağda yaşadığımızı unutmamalıyız. Bu doğrultuda dijital çözümler üretmek, çağın beklentilerine uygun hareket etmek, modern çalışmalar ortaya çıkarmak ilk kuralımız olmalıdır.

İNCELE

Mobil Uygulama

Büyük Projelerinizi Cebinizde Taşıyın…

Android, İOS, Windows gibi platformlara uyumlu mobil uygulamalar yapıyoruz. En modern güvenlik ve yazılım teknolojilerini kullanarak üstün performanslı uygulamalar geliştiriyoruz.

Arttırılmış gerçeklik,sanal gerçeklik, konum, anlık mesajlaşma, sesli komut, görüntülü görüşme gibi zenginleştirilmiş uygulamalar sunuyoruz.

İNCELE
Mobil Uygulama

Şimdi tam zamanı !

Proje fikirlerinizin bizimle hayat bulmasını istiyorsanız…