Kurumsal kimlik, işletmenizin dış dünyadaki algısıdır.

Çarpıcı, fark yaratan,  özgün,  hedef kitleyle uyumlu kurumsal kimlik hizmeti için EF Tasarım ekibi sizi bekliyor.
Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, işletmenin dış dünyadaki algısıdır. En basit haliyle logosunda kullanılan renkler de şirketin pazardaki gücünü, duruşunu temsil eder. Pozitif algı, sağlam bir duruş için her şirketin kurumsal kimliğe ihtiyacı vardır.

Kurumsal kimlik oluştururken dijital bir çağda yaşadığımızı unutmamalıyız. Bu doğrultuda dijital çözümler üretmek, çağın beklentilerine uygun hareket etmek, modern çalışmalar ortaya çıkarmak ilk kuralımız olmalıdır.

Kurumsal kimlik çalışmalarını offline ve online çalışmalar olmak üzere 2’ye ayırıyoruz.

REFERANSLAR

Kurumsal Kimlik Hizmetlerimiz

Logo Tasarım Hizmeti

Logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarının temelidir. Bir marka için büyük önem taşımaktadır. Web Tasarım çalışmaları, matbaa/ofset baskı hizmetleri sağlanırken kurum logosu referans alınır.

Kurumsal Web Tasarım

Tüm cihazlarla mükemmel uyumlu, SEO dostu, işletmenizi Google’da üst sıralara çıkaracak, kullanıcı dostu, hızlı açılan web sitesi altyapısıyla markanıza değer katıyoruz.

Matbaa / Ofset Baskı Hizmetleri

Grafik tasarımlarınız ister hazır olsun ya da tarafımızca yapılsın; tüm baskı ve matbaa işleriniz  en kaliteli hizmet ile sizlere sunmaktayız.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya, markanızın vitrinidir. Sosyal medya platformlarını kullanarak hedef kitlenizin dikkatini çekip, sayfalarınızda kaliteli zaman geçirmesini sağlayabilir, markanıza güven ve bağlılık sağlayabilirsiniz.

Kurum İçi Tasarımlar

Antetli (başlıklı) kağıt tasarımı , Antetli (başlıklı) zarf,tasarımı  Kartvizit tasarımı, Dosya tasarımı, Bloknot tasarımı, Kurum içi yönlendirmeleri (memo) tasarımları vs. hizmetlerini kapsar.

Kurum Dışı Tasarımlar

Kit, Broşür (Leaflet), Katalog, Insert (insört), Föy, El ilanı, Poster, Afiş, Dönkart, Pankart, Mönü, CD etiket, CD kapağı, Etiket, Takvim, Tebrik Kartları, Davetiye, Sertifika,Onur Belgesi vb

Şimdi tam zamanı !

Proje fikirlerinizin bizimle hayat bulmasını istiyorsanız…