İzmir Reklam Yönetimi

Google Adwords ve Facebook, Instagram,Linkedin, Twitter gibi sosyal medya platformlarında reklamlarınızı yönetiyor, doğru pazarlama stratejisi ile doğru kitleye ulaşarak reklamlarınızdan en iyi verimi almanızı sağlıyoruz.
İzmir Reklam Yönetimi

Bir duayenin dediği gibi: Yeni bir müşteri kazanmanın en iyi yolu, mevcut müşterileriniz için müstakbel müşterilerinizi etkileyecek reklamlar yapmaktır.

Reklamlar uzun vadeli yatırımlardır.  Bir reklamın satabilmesi için yaratıcı olması gerekir. Marka imajını zihinde çağrıştırmayan, doğru renkler ve sloganlarla tasarlanmayan reklamlar sıkıcı bir metinden öte bir şey değildir.

İster Google olsun  ya da facebook, instagram,linkedin, twitter gibi sosyal medya mecraları olsun hepsinde de amaç doğru kullanıcıya ulaşmaktır.

Reklam vermek kolaydır. Ancak doğru kullanıcıya veya kitleye ulaşmak ciddi bir araştırma ve pazarlama stratejisi gerektirir. Bu da maliyetten en az %70 kazanç demektir.

Ayrıca ulaşabildiğimiz kitleye doğru reklam görselleri ile etkilemek ve zihinde yer edinmek gerekir. %70 lik etkiyi burada gösterdiğimiz vakit aslında reklam maliyetinizde %85’lik bir avantaj sağlamaktasınız.

Herkes Facebook kullanmasını bilir, herkes reklam verebilir, herkes görsel üretebilir.

Ama herkes emeğinin karşılığını alamaz !

EF TASARIM REKLAM STRATEJİSİ

Reklamlar Uzun Vadeli Yatırımlardır

Her reklam, markanın kimliğine yapılan uzun vadeli bir yatırımdır. Eğer temelinde büyük fikir yoksa, reklamınız gece karanlığındaki bir gemi gibi geçip gider.

Reklamınız satmıyorsa yaratıcı değildir.

Reklamı oluşturan unsurlardan biri de kişi psikolojisidir. Sektörün sattığı ürünle ilgili olarak insan psikolojisinde ve bilinçaltında satın alma işlemini gerçekleştirecek renkler, sloganlar ve tasarımdaki altın oran en önemli unsurlardır.

Pazar Araştırması

Araştırmayan reklamcılar, düşmandan gelen sinyalleri önemsemeyen generaller gibidir. Unutmayın insanlar ürünü satın alır. reklamı değil. Reklamlar, pazara gelen olası müşterileri avlayan bir radar gibidir. İyi bir radar alın ve sürekli tarayın.

Etkileyici Görseller

Araştırmalar, dramatik bir görselle başlayan reklamların diğerlerine oranla izleyiciyi daha iyi yakaladığını göstermiştir. Eğer bir yangın söndürücü reklamı yapacaksanız, yangınla başlayın.

Sağlam Ekip İşi

EF Tasarım, tüm reklam çalışmalarında doğru görev dağılımı ve işbirlikçi çalışmayla amaca uygun çalışmalar gerçekleştirmektedir. Kadınların satın aldığı ürünlerin reklamlarını erkeklerin yazmasına izin vermiyoruz.

Kurumsal İmaj

Her reklam birleşik sembole katkıda bulunmalıdır, o da marka imajıdır. Oluşturduğumuz reklamlar farklı zaman yer ve mekanda  kişi zihninde  çağrışımlar yaratmıyorsa sıkıcı bir metin ve görselden bir dfarkı kalmayacaktır.

REKLAM PAKETLERİ

Google, Youtube, Facebook, Instagram reklam paketleri.

BLOG

Reklam Yönetimi içerikli makalelerimiz…

Şimdi tam zamanı !

Proje fikirlerinizin bizimle hayat bulmasını istiyorsanız…