null

İzmir Web Tasarım Firması

İzmir Web Tasarım
İzmir Web Tasarım Firması

İzmir'in yaratıcı, modern, başarılı web tasarım firmasıyız.

İşimizle ilgili piyasa araştırması ve analizini yaptığımızda ücretsiz sunduğumuz bir çok hizmette gereksiz paralar alındığını, verilen sözlerin tutulmadığını, piyasada teslim edilen işler ve alınan paralar arasında bir orantısızlık olduğunu gördük.

EF Tasarım ekibi olarak Firmalara hesaplı fiyatlar karşılığında işlerini en iyi şekilde kazanca dönüştürmelerini sağlayacak çözümleri sunmaya karar verdik. Yapamayacağımız hiç bir işin sözünü vermedik. 14 YIL boyunca bizlerle çalışan, bizlerden kopmayan  referanslarımız bizler için hep güç kaynağı olmuştur. Dürüst başladık, dürüst devam ediyoruz…

HİZMETLERİMİZ
0
Yıl
0
Müşteri
0
+
Proje

Rakamlarla EF Tasarım

İzmir’de Web Tasarım hizmetine başlayan firmamız başta İstanbul ve Ankara olmak üzere çalışma alanı Türkiye çapında genişliyor.

500 + Mutlu Müşteri

İzmir civarı başta olmak üzere Web Tasarım, SEO, Sosyal Medya ve diğer hizmetlerimizden toplam 500’den fazla müşteriye hizmet verdik.

Web Sitesi Tasarımı

2005 yılından bu yana 184’den fazla web sitesi tasarladık. 2010 yılından itibaren tüm tasarımlarımız mobil uyumlu hale getirildi.

SEO Hizmeti

40 adet siteyi google cezalarından kurtardık. Ücretli ve ücretsiz toplam 130+ firmaya SEO Danışmalığı kapsamında çalışma imkanı bulduk.

Rakamlarla EF Tasarım
İzmir Web Tasarım İstatistikleri

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya uzmanlık gerektirir sloganıyla başladığımız bu süreçte 40+ firmayı geniş kitlelere ulaştırdık, marka değerlerini artırdık.

Kurumsal Kimlik

27 adet markalaştırma başvurusunda bulunduk. Logoları tasarladık, kartvizitleri bastırdık, tanıtım yazıları, sosyal medya yönetimi ile işletmeleri kısa sürede çok büyüttük.

Google My Businnes

400 den fazla işletmenin google haritalarda yer almasını sağladık. Ayrıca benzer iş yapan firma sıralamasında hep en üstte yer aldık.

Müşteri Görüşleri

Nesip BAYRAMBEY

Öz Sema Kars Rent a Car A.Ş

EFTasarım ile çalışmadan önce sayfa istediğim gibi olacak mı, ortaya güzel bir web sitesi çıkacak mı diye içimde hep tereddütler vardı. Tasarım yapılınca beklediğime değdiğini gördüm ve sayfa üzerinde dilediğim her türlü değişikliği, her türlü ilaveyi anında yaptılar. Firmanın burası böyle olmaz veya bunu yapamayız diye asla bahaneleri yok, siz ne isterseniz anında yapabiliyor. Öncelik müşteri isteği ve müşteri memnuniyeti olduğunu bana fazlasıyla hissettirdiler. Bizler talep etmediğimiz halde bilmediğimiz bir çok hizmeti ücretsiz sundular. İlgi ve alakanız ve hizmetleriniz için teşekkür ederim.

Yiğit SEYMEN

Avrupa Dil Eğitim Kurumları

Web sayfası talep edildiğinde akla ilk gelen güzel bir tasarım olmakta. Ancak bizim talebimiz klasik bir-üç-beş sayfadan ibaret değildi.Öncesinde okulumuza ait geçmiş yıllara dönük pek çok veri olduğundan bunları en doğru yerde görüntülemek, sayfayı güncel tutmak, içeriğine ilave uygulamalar istemek uzun soluklu bir süreçti. Bunlar tamamlandığında da her zaman destek gerektiğinin bilincindeydik. Ve bize bunları sunan en doğru firmayı seçtiğimize her zaman inandım ve inanmaktayım, her türlü talebime anında dönüş ve kısa sürede çözüm aldım.

Hakan HARMANKAYA

3 Fetih İnşaat

İnşaat alanında faaliyet gösteren firmamız için hizmet aldığımız EF Tasarım sunduğu yenilikçi ve kaliteli servisin yanında satış sonrası verdiği destek, hızlı ve yapıcı geri bildirimleri ile doğru tercih yaptığımızı bizlere göstermiştir. Karşılıklı gelişim içerisinde sürdürdüğümüz çalışmalarımızın meyvelerini kısa sürede müşteri memnuniyeti ve beklenenden önce internet üzerinde bilinirliğimizin artması olarak geri aldık. Var olan projelerimiz ve sonrasında gerçekleşecek olanlar için güvenilir bir partner ile işbiriliği içerisinde olduğumuzu düşünmekteyiz.

Murat DEMİRCİ

Günün Egzersizi

Kurumsal web tasarım, marka tescil, sosyal medya desteği aldığımız EFTasarım ekibinden ne istediysek bizlere daha fazlasını verdiler. İstediğimizden daha ileri bir noktayız.10 yıldan bu yana güvenle çalışıyoruz. Sosyal medya hizmeti sayesinde instagram üzerinden kurmuş olduğumuz @gununegzersizi sayfamız şu an 350bin’den fazla takipçisiyle alanında lider bir sayfa haline gelmiştir.

Doç. Dr. İbrahim Can GÖZÜM

KAKÜV Koleji

Güven, uzmanlık ve hızlı sonuç arayan kişi ve kurumlara şiddetle tavsiye ederim. EFTasarım’dan son derece memnun olduğumu bilhassa ifade etmek isterim.  Tasarım sürecinin her aşamasında aklımıza gelmeyen, kurumumuzu bir adım ileriye taşıyacak fikirlerle çalışmalarımız daha kaliteli bir yöne evrildi.Bizlere gösterdikleri özenli çalışma ve gayret için kendilerine çok teşekkür ederim.

Prof. Dr. Adalet KANDIR

Gazi Üniversitesi – Akademisyen

Kişisel WEB tasarımına ilişkin hizmet aldığım EF Tasarıma teşekkür ediyorum. WEB sayfamın; görsel tasarımı, içerik organizasyonu ve teknik unsurları dahil olmak üzere tüm süreçte, son derece profesyonel bir yaklaşımla katkı sağlandı. Disiplinli, yenilikçi, detaycı, titiz, nazik ve güvenilir bir yaklaşım sergilendi. Tasarım sonrası süreçte de aynı titizlikle destekleri sürüyor. Aldığım hizmetten duyduğum memnuniyetle, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.

Şimdi tam zamanı !

Proje fikirlerinizin bizimle hayat bulmasını istiyorsanız…