Sosyal Medya Yönetimi Uzmanlık Gerektirir

Sosyal medya yönetiminizi dikkat çekici, etkili içeriklerle işletmenizi en iyi şekilde tanıtıyoruz. İşletme pazarlama stratejinizi oluşturmanızda ve doğru kitleye ulaşmanızda İzmir Sosyal Medya  ekibi olarak yardımcı oluyoruz.
Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya, markanızın vitrinidir. Sosyal medya platformlarını kullanarak hedef kitlenizin dikkatini çekip, sayfalarınızda kaliteli zaman geçirmesini sağlayabilir, markanıza güven ve bağlılık sağlayabilirsiniz.

Kaliteli zaman geçirmenin ilk kuralı yaratıcı içerikler ve kaliteli paylaşımlardır… Sektörünüze ve hedef kitlenize özel fotoğraflar ve vektörel çizimler ile oluşturulmuş tasarımsal bir sosyal medya postu sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkarır.

Markanızı dijital dünyada birlikte konumlandırmanın zamanı gelmedi mi?

REFERANSLAR

Sosyal Medya Hizmetlerimiz

Dijital Medya Stratejisi Geliştirme

Hedef kitlenizi referans alarak işletmenizin sosyal medyadaki etkisini ve tanınırlığını arttıracak sosyal medya stratejileri geliştiriyoruz.

Sosyal Medya İçerik Üretimi

Sosyal medya paylaşım içeriklerinin yanında ayrıca  hazırladığımız blog yazıları, resim / görsel ve videolar ile işletmenizi en iyi şekilde anlatan içerikler üretiyoruz.

Sosyal Medya Kampanyaları

İşletmenizi sosyal medyadan hedef kitlenize ulaştıracak, maksimum etkileşim sağlayacak sosyal medya kampanyaları düzenliyoruz.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Bütçeniz ve İletişim hedefleriniz doğrultusunda sosyal medya platformlarında  doğru kitleye ulaşabilmeniz için sosyal medya reklamlarınızı yönetiyoruz.

Takipçi Sayısı Artırma

İnstagram, Facebook, Youtube, Pinterest hesaplarınızda organik / inorganik takipçi sayınızı artıracak  araçlara sahibiz.

Beğeni Kazanma

Özellikle Instagram’da paylaştığınız gönderilere beğeni yükleyebiliriz. Böylece çok beğenilen gönderileriniz instagram keşfet bölümünde çıkar ve daha çok kişiye ulaşırsınız.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal Medya Yönetimi ile içerik üretiminizi, reklamlarınızı ve işletme pazarlama stratejinizi oluşturmanızda Sosyal Medya İzmir ekibi olarak destekliyoruz.

BLOG

SOSYAL MEDYA içerikli makalelerimiz…

Şimdi tam zamanı !

Proje fikirlerinizin bizimle hayat bulmasını istiyorsanız…