İzmir SEO Hizmetleri

SEO optimizasyonu ile işletmem google ilk sayfada çıksın, müşteri potansiyelim artsın diyenler, İzmir’in profesyonel SEO hizmeti ile tanışma zamanı geldi!
SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

SEO optimizasyonu yapılmamış mükemmel bir web sitesi, ıssız bir yerde kurulmuş dünyanın en büyük alışveriş merkezi gibidir...

SEO” (Search Engine Optimization), kısaltmasıdır.  Türkçe karşılığı  “Arama motoru optimizasyonu” demektir.

SEO ile amaç web sitesini Google Arama Motorunda belirlenen anahtar kelimelerde daha üst sayfalara/sıralara çıkarmaktır.

REFERANSLAR

SEO Hizmetlerimiz

Site İçi SEO (On-Page)

Site içi optimizasyonu ile  kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına kanıtlıyoruz. Temiz kod yapısı, hızlandırılmış, optimize edilmiş web sitelerimizle bir adım önde başlıyoruz.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu

Sitemizde kullandığımız idafeler, özgün, akışkan ve okuyucu için keyif verici ise kullanıcılar içeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda zaman geçirecektir. Özgün görsellerle kalite puanımız yükselecek ve google sıralamamız olumlu etkilenecektir.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi

Websitenin görsel tasarımını (renkler, yazı fontları) özenle hazırlamak, site içi kullanıcı dostu bağlantılara önem vermek, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunmak kalite puanımızı yükselten en büyük etmenlerdir.

Dış SEO (Off-Page)

Dış SEO, adından da anlaşılacağı gibi site dışındaki yapılan tüm çalışmalardır. En büyük hataların yapıldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar süreçlerin yaşandığı önemli bri çalışma alanıdır.

Arama Motoru Etiketleri

Arama motoru etiketleri, websitemizin google botlar tarafından daha iyi algılanmasını ve arama sonuçlarında doğru indekslemesini sağlayan unsurlardır. Yanlış etiketlemelerde google tarafından cezalandırılıp index kaybı yaşanılabilir.

Backlink

Backlink için kısaca referans diyebiliriz. Eğer siteleriniz değerli web siteler tarafından referans gösterilirse google gözünde değeri artacaktır. Böylelikle popülerlik sağlayarak sitenize hem trafik hemde bilinirlik sağlamış olacaksınız.

SEO PAKETLERİ

Seo paketleri ile Google’da İlk Sayfayı hedefle !

BLOG

SEO içerikli makalelerimiz…

Şimdi tam zamanı !

Proje fikirlerinizin bizimle hayat bulmasını istiyorsanız…